Vrh *C* Prima - * 19.11.2014

Otec: GrandCh CZ Turretbank Triberry (TR, import UK, zdravostní testy: srdce 2018 - čisté, DNA EFS/CC - čistý, pately 0/0, dědičné oční vady - negativní) - více informací na: www.cavalier-smejkalovi.ic.cz/en_terry.htm a 

Matka: Ch CZ Violeta Terno z Kamilkové zahrary (BH, zdravotní testy: srdce poslech 2017 - čisté, srdce RTG, EKG, sono, doppler 2017 - čisté, DNA EFS/CC - čistá, pately 0/1, dědičné oční vady - negativní) - více informací na: Violeta Terno z Kamilkové zahrady


Camo Prima Petulenka - BH pejsek - bydlí v Jirnách
Cedric Prima Petulenka - TR pejsek - bydlí na Praze 5
Carra Prima Petulenka - BH fenka - bydlí na Praze 10
Casia Prima Petulenka - TR fenka - bydlí v Brně

Rodokmen vrhu *C*  
Turretbank Triberry Angel´s Pride Gentleman
Srdce, oči, pately, DNA testy, syringomielie - bez nálezu
Maibe Make Believe
Angel´s Pride Anastacia
Rockin´ Rebels Cameo at Turretbank Juci Bacardi Rigo 
Srdce, oči, pately, DNA testy, syringomielie - bez nálezu
Turretbank Tanica
Violeta Terno z Kamilkové zahrady Phoenix Terno z Kamilkové zahrady
Srdce, pately, DNA testy -bez nálezu
Vouges Kennedy
Srdce, oči, pately - bez nálezu
Naomi Niké z Krásné Gladys
Dolly Terno z Kamilkové zahrady Anncourt Teddy Bear
Srdce, oči, pately - bez nálezu
Wichita Boom z Kamilkové zahrady
 
25.12. Všechna štěňátka jsou velmi čiperná, z batolení už je běhání, hopsání, poskakování,... Z přikrmování má největší radost Carra, maso jí vysloveně chutná a baští kdykoli má k tomu příležitost, také začala pěkně přibírat, dnes měla 510g. Je to bojovnice a svoje místo si i proti větším sourozencům umí obhájit :-). Ostatní sice granulky a masíčko baští, ale spíš jako doplněk. Lettynka s nimi má velkou trpělivost, ale už jí to asi dlouho nevydrží :-)

18.12. Delší dobu jsem se nedostala k úpravě stránek tak toho teď zas bude víc :-)
Camo, Cedric i Casia už mají přes kilo a Carra se dnes dostala pře 400g! Baští s velkou chutí, tak doufám, že jí to vydrží i když začneme tento týden přikrmovat. Všichni se svorně batolí po ohrádce, aktivně vyhledávají kontakt mezi sebou, se mnou a samožejmě i s maminkou. Občas to vypadá na malou rvačku ve stylu všichni proti všem :-). Většinou se jim už také podaří "doběhnout" s loužičkami mimo pelíšek :-). Dnes jsem také všechny podruhé odčervila, nadšení z toho nebyli, protestovali hlasitým frkání, ale platné jim to nic nebylo :-)

4.12. ... všechna štěňátka i Lettynka jsou odčervená - Bahnmint pasta jim vůbec nechutnala, šklebili se u toho a kdyby věděli jak, tak mi ji zas vrátí :-). Oči už mají otevřené všichni, včetně benjamínka Carry.

3.12. Dnes je to 14 dní, co se narodili a dneska už mají Camo, Cedric i Casia přes 0,5 kila a Carra přes 250g. Rostou téměř před očima, dnes se jim začaly otevírat ouška a Cedric na mě po večeři začal otevírat oči - ještě jen tak zkusmo, ale zítra už se uvidíme :-)

29.11. Štěňátka spokojeně přibývají - BH fenka Carra Prima se dostala přes 200g (204g), BH pejsek Camo Prima 415g, TR pejsek Cerdic Prima je největší jedlík - 445g a TR fenka Casia Prima 428g. Lettynka je pečlivá a trpělivá matka, mám z ní radost a miminek samozřejmě dvojnásob :-)
 
24.11. Lettynka kojí smetanu, jinak by štěňátka nebyla jak puclíčci - dnešní odpolední vážení: BH pejsek (279 g), BH fenka (139 g), TR pejsek (289 g) a TR fenka (280 g). Od narození přibrala nejvíc maličká blenheim bojovnice a to o 66%!
 

22.11. Lettynka chytla chuť k jídlu, ale jen když z misky voní maso, samotné granule ji nezajímají - chce pro děti to nejlepší :-). Dnešní večerní vážení: BH pejsek (227 g), BH fenka (123 g), TR pejsek (244 g) a TR fenka (224 g).

21.11. ráno byly váhy: BH pejsek (188 g), BH fenka (105 g) a to po vyčurání a před pitím:-), TR pejsek (202 g) a TR fenka (182 g). Mám z nich velkou radost a z Lettynky také.

19.11.2014 - večer se narodila Lettynce 4 štěňátka - 1 blenheim pejsek (171 g), 1 blenheim fenka (92 g), 1 tricolorní pejsek (181g) 1 tricolorní fenka (151 g). Pro Lettynku to byl první porod a zvládla ho výborně a samostatné a jsem na ni moc hrdá. Všechna štěňátka se mají čile k světu, i ten náš největší drobeček bojuje o své místo na slunci a všechna štěňátka už přibývají na váze. 

 

Fotogalerie: Vrh *C* Prima

Tato fotogalerie je prázdná.