Můj přístup k chovu

Rodinné prostředí v mém chovu zaručuje individuální přístup a dobrou výchovu štěňátek. Pozorně dbám na kvalitu a zdraví vybraného chovného páru, aby štěňata byla po velmi kvalitních a zdravých rodičích, u kterých sleduji i zdraví jejich předků. Chovu věnuji maximální péči, optimální podmínky jako prvotřídní výživa a pravidelná veterinární péče jsou samozřejmostí.

Štěňátka z mojí chovatelské stanice budou vždy výborně socializována a vymazlená. Vyrůstají s námi v bytě, takže budou zvyklá na běžný provoz domácnosti (televize, myčka, pračka, vysavač,...), ostatní pejsky, poznají jízdu autem, lítají po zahradě,... a bez problémů se adaptují v nových domovech.

Budu ráda, pokud pejsky z naší chovatelské stanice budete prezentovat na výstavách nebo jiných kynologických akcích - např. agility, obedience, zkoušky,....
Nejdůležitější pro mě ale zůstává, aby moji pejsci byli u svých páníčků spokojeni a s láskou opečováváni a aby majitelé byli spokojeni s našimy štěňátky.

Štěňátka předávám v dobrém zdravotním stavu, odčervená, naočkovaná a očipovaná - tyto informace budou zaznamenány v očkovacím průkazu.
Nový majitel/majitelé budou seznámeni se složením stravy štěněte (štěňátka budou dostávat vždy jen kvalitní granule od ověřených výrobců), se základy péče o štěně, zásadami veterinární péče, včetně nutnosti vakcinace a odčervení.

Každé štěně dostane s sebou balíček granulek, na které je zvyklé, aby k případné změně ve složení krmiva došlo postupně a bez problémů.

Všechny tyto informace předávám novým majitelům písemně, protože všechno si pamatovat je náročné, hlavně pro majitele, kteří ještě pejska neměli.

Všechna štěňátka od nás mají průkazu původu (rodokmen), který předám novým majitelům při odběru štěněte, pokud bude v té době vystaven plemennou knihou. Jinak jej dodatečně zaslám poštou nebo předávám osobně.

Štěňata prodávám pouze na základě písemné kupní smlouvy koncovým majitelům.

Velmi ráda zůstávám v kontatku s rodinami majitelů svých odchovů. Probíráme spolu výchovné i zdravotní dotazy, radujeme se z vývoje a pokroků štěňátek. Kdykoli budete mít pocit anebo potřebu si o štěňátku popovídat, jsem vám samozřejmě k dispozici a můžete mě kontaktovat.

Stejně tak mě potěší, když mě budete informovat také o pozitivních událostech v životě mých odchovanců nebo pošlete aktuální fotografii. Ať už pouhou mailovou zprávou, fotografií či osobní návštěvou, vždy vás ráda uvidím.