Hlídání psů

Nabízím krátkodobé i dlouhodobé hlídání psů malých plemen v domě se zahrádkou. 
Neotvírám žádný psí hotel, po dobu hlídání se váš mazlíček stane součástí mojí smečky 5 kavalírů, proto nemohu hlídat nesocializované, konfliktní nebo agresivní psy. Hlídám zásadně najednou jen psy jednoho majitele současně.
Havávé fenky a štěňátka jsou vítáni.
 
Ceny:
- krátkodobé hlídání během dne: 70,- za každou započatou hodinu, za 2. psa stejného majitele 50,- za každou započatou hodinu.
- dlouhodobé hlídání: 300,- za 1. psa, resp. 250,- za 2. psa stejného majitele za každý započatý den. 
 
V ceně hlídání je venčení, procházky, volný pohyb po domě, pozornost po celou dobu pobytu, ubytování v domě v psím pokoji, hygiena po vycházkách (mytí a zbavení všech pokladů, které z lesa přinese :-). 
V ceně hlídání není krmení. Každý pes je zvyklý na to svoje a nerada bych vašemu miláčkovi způsobila novým krmivem "zmatek" ve střevech a zmátla jeho střevní mikroflóru. Proto je potřeba s pejskem přivézt i jeho krmení.
 
Při převzetí vašeho mazlíčka uvítám co nejvíce informací o jeho návycích, pamlscíh, na které je zvyklý, způsobu života, rituálech, ...
Je potřeba předat i jeho očkovacící průkaz nebo pet pass a informaci o posledním ošetření proti vnějším a vnitřním parazitům.
V případě zdravotních problémů není problém s vaším mazlíčkem pro předchozí telefonické domluvě s vámi zajet na ošetření na veterinární kliniku.
 
Po domluvě mohu vašeho mazílčka i vykoupat, ošetřit kondicionerem a vyfenovat/vysušit, takto služba ale není v ceně.
 
Předání pejsků preferuji u mě, ale lze se domluvit i na jejich vyzvednutí u vás, v tom případě je potřeba ještě zaplatit dopravu.